B2Energy PolandB2Energy PolandB2Energy Poland
+48 32 353 70 24
biuro@b2energy.pl
Targi

Tu otrzymasz wiadomości niezbędne do komfortu uczestnictwa w targach

Targi B2Energy Poland są miejscem spotkań biznesu oraz nauki. Branża energetyczna i elektryczna ma doskonałą przestrzeń do prezentowania innowacyjnych urządzeń i technologii.

Targi Odbędą się przy i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach to wyjątkowy obiekt na mapie miejsc dedykowanych biznesowym wydarzeniom w Polsce. Oddany do użytku w 2015 roku wyróżnia się postindustrialną estetyką oraz użytecznym designem. To miejsce łączące funkcję kongresową, konferencyjną, wystawienniczą, targową i widowiskową. Obiekt przeznaczony jest dla 15 000 użytkowników i wraz z sąsiadującym Spodkiem stanowi jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju. 

Teren targów obejmuje powierzchnię ekspozycji ponad 22 000 m2 w nowoczesnych halach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach oraz w pawilonach namiotowych i terenach otwartych na Placu Sławika i Antalla, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Szybkie wyszukiwanie informacji

Zostań Partnerem

Mapy Obiektu

Program

Konferencje

Regulaminy

Lista wystawców

Reklama na obiekcie

Targi

MCK w liczbach

Międzynarodowe Centrum Kongresowe to arena takich wydarzeń jak: Europejski Kongres Gospodarczy, 4 Design Days, Food Show, Health Challenges Congress, Intel Extreme Masters,  Festiwal Tauron Nowa Muzyka, Kongres Prawników Polskich, ProfiAuto Show 2017, Koncert zespołu GORILLAZ, Kongres Polskiego Towarzystwa Urologicznego i wiele innych.

1
metrów kwadratowych
1
sal konferencyjnych
1 osób
Sala audytorujna
1
gości w jednym czasie
X